Szycie na zamówienie

W Pracowni znajdą Państwo usługę szycia na zamówienie MTO. Jest to całkowita nowość na bydgoskim rynku, pozwalająca na szeroką personalizację wybranego modelu garnituru, marynarki, kamizelki lub spodni, bez zmiany jego wymiarów. Personalizacja ta obejmuje m.in. wybór tkaniny, guzików, podszewki, jak również stopnia formalności i charakteru danego ubioru (np. smoking, garnitur ślubny, sportowa marynarka itp.).

W przypadku tej usługi współpracujemy z warszawską marką Macaroni Tomato, która od wielu lat działa na rynku oferując klientom stylową odzież wysokiej jakości. Projekty ubrań zostały opracowane przy uwzględnieniu cech charakterystycznych dla sylwetek polskich mężczyzn, we współpracy z mistrzami krawieckimi. Inspiracją był włoski styl stawiający przede wszystkim na lekkość i wygodę. Warto podkreślić, iż wszystkie ubrania są szyte w Polsce, zaś marynarki posiadają konstrukcję half-canvas.

Cennik

Cena konkretnego zamówienia jest uzależniona od wybranej tkaniny, przy czym w tej usłudze obowiązuje zakres próbnika podstawowego składający się z ok. 50 zróżnicowanych tkanin. Kwota zamówienia jest płatna z góry przy jego złożeniu.

Przedziały cenowe:

– garnitur dwuczęściowy – od 1 999,00 zł do 2 699,00 zł ,

– garnitur trzyczęściowy – od 2 299,00 zł do 3 199,00 zł ,

– marynarka – od 1 549,00 zł do 1 949,00 zł ,

– kamizelka – od 449,00 zł do 599,00 zł ,

– spodnie – od 599,00 zł do 949,00 zł .

Realizacja

Cały proces rozpoczyna się od pierwszego spotkania na którym mają Państwo możliwość sprawdzenia modeli przymiarkowych, dokonania opisanej powyżej personalizacji i złożenia zamówienia. Po ok. 4-5 tygodniach Państwa zamówienie powinno być gotowe do odbioru. Przy odbiorze mają Państwo możliwość zlecenia wykonania poprawek krawieckich, które są dodatkowo płatne.

Zapraszam do umówienia się na spotkanie!