Klasyczny zestaw ślubny

Posted Leave a comment

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. Uznałem zatem, iż to dobry moment na napisanie krótkiego poradnika, w którym wskaże Wam jak powinien wyglądać prosty i zarazem klasyczny zestaw pana młodego. Oczywiście okoliczności oraz charakter ślubu, jak i późniejszego wesela mogą być różne. Aktualnie pary młode często wybierają różne klimaty czy motywy przewodnie i zawsze powtarzam, że najważniejsze jest, aby to oni byli zadowoleni (w końcu to ich dzień). Na potrzeby niniejszego wpisu przyjąłem jednak, iż mamy do czynienia z najpopularniejszą sytuacją, tj. ślub w ciągu dnia i wesele w godzinach wieczorowych. Zaś tym co nas interesuje, jest stworzenie w pełni klasycznego zestawu, który znakomicie sprawdzi się w praktycznie każdych okolicznościach.

(więcej…)

Czy krawat musi być formalny?

Posted Leave a comment

Dla mnie odpowiedź jest prosta i jednoznaczna – nie! Krawat wcale nie musi być formalnym dodatkiem, elementem stroju pracowniczego czy biznesowego, noszonym wyłącznie z konieczności. Dobrze dobrany krawat może stanowić doskonałe uzupełnienie Waszej stylizacji, pozwalając przy tym na zabawę wzorami, kolorami czy fakturą użytego materiału. Możliwości jest naprawdę dużo, a poniżej przedstawiam kilka z nich.

(więcej…)

Jak to jest z tymi pomadami?

Posted Leave a comment

Jedno jest pewne. Pomady wracają do łask. Jeszcze parę lat temu trudno było znaleźć osobę, która chociaż kojarzyłaby samo słowo, nie mówiąc już o jej stosowaniu. Obecnie, głównie dzięki fali nowo powstałych barbershopów, temat jest jak najbardziej aktualny. Na rynku pojawiają się już nawet produkty wypuszczane przez polskie marki i jestem przekonany, że będzie tego coraz więcej.

(więcej…)