Asortyment

W naszym sklepie oferujemy męskie akcesoria i kosmetyki najwyższej jakości. Produkty marek, z którymi współpracujemy w większości były przez nas testowane latami. Wśród nich znalazły się zarówno polskie manufaktury takie jak np. Poszetka, Embassy of Elegance czy też Pan Drwal, jak i znane na całym świecie, zagraniczne marki pokroju Saphir, Reuzel czy Percy Nobleman.

W zakresie męskich akcesoriów znajdą u nas Państwo szeroki wybór krawatów, poszetek i wiązanych muszek. Poza tym oferujemy galanterię skórzaną taką jak portfele i paski, a także kaszkiety, kapelusze, skarpetki, szelki i kamienne bransoletki. Stawiamy na klasyczne, ponadczasowe wzornictwo i naturalne materiały. Na uwagę zasługuje również duży wybór kosmetyków do skór – w tym przede wszystkim obuwia.

Poza tym oferujemy najlepsze męskie kosmetyki takie jak pomady do włosów, olejki do brody, balsamy, szampony, odżywki, toniki, kremy i wody po goleniu. Wśród tych produktów znajdą Państwo przede wszystkim naturalne składy i piękne, męskie zapachy.